Dom O nas

Historia

Profil firmy
BEIJING DEVICT TECHNOLOGY CO., LTD założona w 2006 r., Zainwestowała w 2014 r. NINGBO DEVIE ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD . Jest profesjonalnym producentem opracowującym i wytwarzającym inteligentną zdalną łódź wysokiego poziomu z zaawansowaną technologią. Firma DEVICT ma ponad 10-letnią historię produkcji wysokiej jakości zdalnej łodzi z przynętą z marką „DEVICT” w branży rybackiej i zgodnie z zasadą „profesjonalna, skupiona i wygrywa dzięki technologii”. i zbudował swoją międzynarodową markę na rynku europejskim, zdobywając także szeroką reputację na całym świecie.

DEVICT zbudował kompletny system zarządzania zintegrowanym działem badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług posprzedażnych w oparciu o główny projekt zdalnej łodzi z przynętą . Zespół rozwoju technologii firmy ma bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji łodzi oraz technologię inteligentnych łodzi zdalnych. Posiada umiejętności w zakresie projektowania oprogramowania i produkcji kart elektronicznych. Moglibyśmy zaoferować usługi OEM lub ODM w celu opracowania wielu rodzajów zdalnych łodzi z przynętą i inteligentnej łodzi zdalnej, aby spełnić różne wymagania rynku na całym świecie.

Obecnie linie biznesowe firmy zostały rozszerzone z oryginalnego przemysłu rybnego na wiele nowych dziedzin przemysłu, w tym ochronę środowiska, hydrologię, profesjonalny detektor sonaru, inteligentną łódź patrolową i inteligentne ratownictwo na wodzie ... Wraz z gwałtownym wzrostem popytu na inteligentny system USV, perspektywa rozwoju biznesu będzie w przyszłości coraz szersza.

Zaawansowana inteligentna technologia, stabilne części elektroniczne, wysokiej jakości materiał łodzi z tworzywem sztucznym inżyniera ABS, konstrukcja konstrukcji łodzi naukowych, kolorowy wygląd z perfekcyjnymi osiągami produktów, to główne zalety i przewaga konkurencyjna inteligentnej łodzi zdalnej „DEVICT” na rynku ... Będzie to mocna podstawa, aby zagwarantować firmie długoterminowy rozwój w przyszłości, wraz z potężnym zapleczem produkcyjnym w okolicach Ningbo oraz zespołem pracowników o silnych siłach spójności i zdolnościach konkurencyjnych.

Silny przemysł zwiększa siłę narodową to marzenie każdego Chińczyka, aw przyszłości inteligentna łódź „DEVICT” stanie się liderem na całym świecie, a także marzenie każdego członka „DEVICT” ...

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Ślad każdego z nowych produktów narciarza DEVICT narodził się całkowicie w rozwoju firmy DEVICT.

W 2005:

Po zakończeniu projektowania formy dla łodzi CATAMARAN zaczęto testować rynek.

W 2008:

Łódka MONO, łódka MONO-łódka-3 bac i łódź CATAMARAN zaczęły używać elektronicznych części, które wyprodukowały w Chinach i zaczęły testować również chiński rynek krajowy.

W 2010:
Firma DEVICT rozpoczęła działalność marki na rynku i sprawia, że ​​produkty te są serializowane w różnych modelach z różnymi urządzeniami do wyboru. Jako kamień milowy, DEVICT zaczyna rozwijać rynek chiński i zagraniczny, jednocześnie działając jako profesjonalny producent łodzi wędkarskiej z marką "DEVICT".

 

W 2011:
Zintegrowane zapotrzebowanie rynku i potrzeby rozwoju firmy, łódka Smono zaczęła projektować i po ponad rocznych testach weszła na rynek w połowie 2012 roku.

 

W 2011:
Wszystkie części elektroniczne, które pasują do łodzi wędkarskiej DEVICT, są wykonane z wysokiej jakości markowych produktów lub wykonane przez własny dział rozwoju DEVICT na podstawie międzynarodowego standardu.

 

W 2012:
Rozpocznij rozwój łodzi Scata do zdalnej kontroli, aby rozwinąć więcej rynków i popchnąć rynek testowy w roku 2013.

 

W 2013:
Opierając się na podstawach dzisiejszej łodzi typu "remote control", firma DEVICT rozpoczęła prace nad rozwojem łodzi zdalnej z silną siłą napędową i inteligentnym obiektem, aby sprostać nowym dziedzinom rynku, które były wykorzystywane do badań zasobów wodnych i hydrogeologii, ochrony środowiska wodnego i akwakultury.

 

W 2013:
DEVICT kontroler prędkości najwyższego poziomu z zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej wyjdzie i zacznie być używany w łodzi rybackiej DEVICT.

 

W 2014:
Rozpocznij rozwój projektu "DEVICT Fishing Robot", który działa razem z GPS i wyszukiwarką ryb.

 

W 2015 r .:
Starsza łódź Scata z pilotem zdalnego sterowania zaczęła rozwijać światowy rynek.

 

W 2015 r .:
Po ponad dwuletnim okresie rozwoju, zdalna łódź z silnym napędem i inteligentnym obiektem zaczęła być wykorzystywana na rynku badań hydrogeologicznych, a jej dane techniczne znajdują się na najwyższym poziomie w tej branży na całym świecie.

 

W 2016 r .:
Po około 2 latach rozwoju "DEVICT Fishing Robot" zaczyna stawać twarzą w twarz z rynkiem. Najważniejszym wydarzeniem jest nie tylko funkcja GPS + wyszukiwarka ryb, ale także funkcja automatycznego rejsu i funkcja "Jeden klucz z powrotem do domu". Jest to podstawowa przewaga konkurencyjna wśród podobnych produktów na całym świecie.

 

W 2016 r .:

Po ponad rocznym opracowaniu i testowaniu, silnik bezszczotkowy, który był używany w łodzi z przynętami DEVICT, zaczyna testować rynek. DEVICT ponownie staje się liderem w zakresie wykorzystania nowej technologii na łodziach z przynętami, która w przeszłości była liderem w zakresie stosowania akumulatorów 2.4Ghz i litowych ...

W 2017 r .:
Po ponad 1,5 latach testów i praktyk na rynku, DEVICT AUTOPILOT i DEVICT ROBOT POŁOWOWY zostały wprowadzone na rynek po sierpniu 2017 roku z bardzo dojrzałymi funkcjami i zhumanizowanym wzornictwem. Można go używać z przewodnikiem po mapach GOOGLE, przynęty i żeglowania z automatyczną nawigacją, z kontrolowaniem tabletu lub smartfona przez APP z systemem Android lub IOS, wykrywaniem dna ryb i wody pod głębokością wody 80 M ... wszystko wydaje się tak fantastyczne dla wędkarzy!

W 2017 r .:
Posiadamy bardzo profesjonalny zespół ds. Inteligentnego rozwoju technologii. Mógł nie tylko opracować i wyprodukować wszystkie części elektroniczne do łodzi na przynęty, ale także opracował nową linię produktów na bezzałogowej łodzi inteligentnej, która jest szeroko stosowana w hydrogeologii, ochronie środowiska, inspekcji patroli na powierzchni wody i wykrywaniu pod wodą ...

Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : DEVICT

Ilość pracowników : 11~50

Coroczne wyprzedaże : $1 million-US$2.5 million

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość RC Fishing Bait Boat na sprzedaż dobra jakość RC Fishing Bait Boat na sprzedaż dobra jakość RC Fishing Bait Boat na sprzedaż dobra jakość RC Fishing Bait Boat na sprzedaż