Dom

Beijing Devict Technology Co.,Ltd

profil firmy
BEIJING DEVICT TECHNOLOGY CO., LTD założona w 2006 r., Zainwestowała w 2014 r. NINGBO DEVIE ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD . Jest profesjonalnym producentem opracowującym i wytwarzającym inteligentną zdalną łódź wysokiego poziomu z zaawansowaną technologią. Firma DEVICT ma ponad 10-letnią historię produkcji wysokiej jakości zdalnej łodzi z przynętą z marką „DEVICT” w branży rybackiej i zgodnie z zasadą „profesjonalna, skupiona i wygrywa dzięki technologii”. i zbudował swoją międzynarodową markę na rynku europejskim, zdobywając także szeroką reputację na całym świecie.

DEVICT zbudował kompletny system zarządzania zintegrowanym działem badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług posprzedażnych w oparciu o główny projekt zdalnej łodzi z przynętą . Zespół rozwoju technologii firmy ma bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji łodzi oraz technologię inteligentnych łodzi zdalnych. Posiada umiejętności w zakresie projektowania oprogramowania i produkcji kart elektronicznych. Moglibyśmy zaoferować usługi OEM lub ODM w celu opracowania wielu rodzajów zdalnych łodzi z przynętą i inteligentnej łodzi zdalnej, aby spełnić różne wymagania rynku na całym świecie.

Obecnie linie biznesowe firmy zostały rozszerzone z oryginalnego przemysłu rybnego na wiele nowych dziedzin przemysłu, w tym ochronę środowiska, hydrologię, profesjonalny detektor sonaru, inteligentną łódź patrolową i inteligentne ratownictwo na wodzie ... Wraz z gwałtownym wzrostem popytu na inteligentny system USV, perspektywa rozwoju biznesu będzie w przyszłości coraz szersza.

Zaawansowana inteligentna technologia, stabilne części elektroniczne, wysokiej jakości materiał łodzi z tworzywem sztucznym inżyniera ABS, konstrukcja konstrukcji łodzi naukowych, kolorowy wygląd z perfekcyjnymi osiągami produktów, to główne zalety i przewaga konkurencyjna inteligentnej łodzi zdalnej „DEVICT” na rynku ... Będzie to mocna podstawa, aby zagwarantować firmie długoterminowy rozwój w przyszłości, wraz z potężnym zapleczem produkcyjnym w okolicach Ningbo oraz zespołem pracowników o silnych siłach spójności i zdolnościach konkurencyjnych.

Silny przemysł zwiększa siłę narodową to marzenie każdego Chińczyka, aw przyszłości inteligentna łódź „DEVICT” stanie się liderem na całym świecie, a także marzenie każdego członka „DEVICT” ...

Zobacz więcej O nas
nasza firma

 

Ślad każdej łódki na przynęty DEVICT, który narodził się, w pełni odzwierciedla rozwój firmy DEVICT.

 

 

W 2005:

Po ukończeniu projektu formy do łódki CATAMARAN przystąpiono do testowania rynku.

 

W 2008:

Łódka z przynętą MONO, łódka z przynętą MONO-3 bac i łódka z przynętą CATAMARAN zaczęły wykorzystywać części elektroniczne wyprodukowane w Chinach, a także zaczynają testować chiński rynek krajowy.

 

W 2010:
Firma DEVICT rozpoczęła działalność marki na rynku i tworzy serię produktów z różnymi modelami o różnej łatwości wyboru.Jako kamień milowy, DEVICT zaczął jednocześnie rozwijać chiński i zagraniczny rynek, który działa jako profesjonalny producent w produkcji łodzi wędkarskich pod marką „DEVICT”.

 

W 2011:
Zintegrowane wymagania rynku i potrzeba rozwoju firmy, łódź przynęta Smono zaczyna projektować i po ponad rocznych testach weszła na rynek w połowie 2012 roku.

 

W 2011:
Wszystkie części elektroniczne, które są zestawiane z łódką na przynęty DEVICT, są wykonane z wysokiej jakości produktów markowych lub wykonane przez własny dział rozwoju DEVICT zgodnie z międzynarodowymi standardami.

 

W 2012:
Rozpocznij opracowywanie zdalnie sterowanej łodzi na przynęty Scata, aby rozszerzyć więcej rynków i popchnąć rynek testowy jeszcze w 2013 roku.

 

W 2013:
Opierając się na fundamencie obecnej łodzi zdalnego sterowania z przynętą, DEVICT rozpoczął rozwój zdalnej łodzi z potężną siłą napędową z inteligentnym urządzeniem, aby sprostać nowej dziedzinie rynku, która jest wykorzystywana do badań zasobów wodnych i hydrogeologii, ochrony środowiska wodnego i akwakultury.

 

W 2013:
DEVICT najwyższego poziomu kontroler prędkości z zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej pojawia się i zaczyna być używany w łodzi wędkarskiej DEVICT.

 

W 2014:
Rozpocznij prace nad projektem „DEVICT Fishing Robot”, który działa razem z GPS i echosondą.

 

W 2015 roku:
Dojrzała łódź z przynętą zdalnego sterowania Scata zaczęła rozwijać się na światowym rynku.

 

W 2015 roku:
Po ponad 2 latach rozwoju, zdalna łódź o wysokim obiekcie z potężną siłą napędową i inteligentnym obiektem zaczęła być stosowana na rynku badań hydrogeologicznych, a jej dane techniczne znajdują się na najwyższym poziomie w tej branży na całym świecie.

 

W 2016 roku:
Po około 2 latach rozwoju „DEVICT Fishing Robot” zaczyna pojawiać się na rynku.Najważniejsze jest nie tylko funkcja GPS + echosonda, ale także automatyczny rejs i funkcja „powrót do domu jednym przyciskiem”.Jest to podstawowa przewaga konkurencyjna wśród podobnych produktów na całym świecie.

 

W 2016 roku:

Po ponad 1 roku prac rozwojowych i testowych, bezszczotkowy silnik używany w łodzi DEVICT zaczyna testować rynek.DEVICT ponownie staje się liderem w stosowaniu nowej technologii na łodziach zanętowych, które w przeszłości były liderem w stosowaniu baterii 2,4 GHz i litowej ...

 

W 2017 roku:
Po ponad 1,5 roku testów rynkowych i praktyki, produkty DEVICT autopilot i robot wędkarski „Patrol Fish Spirit” w pełni dojrzały w różnych funkcjach i zostały oficjalnie wprowadzone na rynek krajowy i zagraniczny w sierpniu 2017 roku.

 

Produkt może wybrać do nawigacji GOOGLE i Auteurope.Automatyczny rejs, stukanie w punkt stały i inne funkcje mogą być realizowane za pomocą funkcji automatycznej nawigacji, a wyświetlanie w czasie rzeczywistym pozycji statku, baterii, ryb i innych informacji w aplikacji na telefon komórkowy z systemem Android lub IOS może wykryć głębokość wody do 80 metrów. .. Cudzoziemcy korzystają z oceny: chiński naprawdę sprytny!
 

W 2018 roku:

Firma opracowała i zaprojektowała serię bezzałogowych inteligentnych produktów okrętowych, które znajdują zastosowanie w hydrogeologii, monitoringu środowiska, patrolach powierzchniowych i wykrywaniu podwodnym oraz w innych dziedzinach, których oficjalna premiera nastąpiła w drugiej połowie 2018 roku.

 

W 2019 roku:

Firma devicam inteligentne produkty do wykrawania statków dominują w branży sprzętu rybackiego na rynku europejskim i coraz częściej promują swoją własną markę „DEVICT” na rynku europejskim. produktów przemysłowych szybko zaakceptowanych przez rynek i stać się liderem w rodzimym markowym przemyśle bezzałogowych statków.

Beijing Devict Technology Co.,Ltd
Beijing Devict Technology Co.,Ltd
Beijing Devict Technology Co.,Ltd
Beijing Devict Technology Co.,Ltd
Beijing Devict Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : DEVICT

Ilość pracowników : 11~50

Coroczne wyprzedaże : $1 million-US$2.5 million

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Devict Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Devict Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Devict Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Beijing Devict Technology Co.,Ltd Certyfikaty